fbpx

WESMILE irigatorius su OLED ekranu

Vandens talpa didesnė nei daugelio kitų irigatorių rinkoje

Dauguma bevielių irigatorių turi 200ml vandens talpą, o toks vandens kiekis yra dažniausiai per mažas ir jo neužtenka vienai tarpdančių valymo procedūrai. WESMILE irigatoriaus apačioje yra didelė, net 350 mililitrų vandens talpa, kurios užtenka iki 2 min. trunkančiam nepertraukiamam valymui. O tai yra daugiau nei trunka įprasta valymo procedūra! (užtenka 1-1:30 min)

Inovatyvus OLED ekranas

WESMILE irigatorių naudoti labai paprasta! Jis lengvai valdomas mygtukais ir priekyje esančiame OLED ekranėlyje. Jame galima matyti vandens purškimo stiprumo režimą, valymo trukmę, vandens temperatūrą, kiekį bei baterijos likutį procentais. 

Tai yra didelis šio irigatoriaus pranašumas, kadangi kiti irigatoriai TOP penketuke gali rodyti tik pasirinktą režimą ir bateriją. WESMILE irigatorius suteikia galimybę matyti daugiau funkcijų ir taip išsirinkti patogiausią ir maloniausią valymą, labiausiai atitinkantį žmogaus dantų higienos poreikius.

Ilgas baterijos tarnavimo laikas

Pastebėjome, kad didelis ir svarbus WESMILE irigatoriaus išskirtinumas – jo galinga baterija. Šis irigatorius turi net 1800mAh ličio jonų bateriją, kuri leidžia naudotis pakrautu irigatoriumi iki 4 savaičių. Tai yra labai patogu, nes nereikia jo dažnai krauti, o taip sutaupome elektros išlaidoms.  Taip pat, dėl ilgesnio baterijos tarnavimo laiko, šį irigatorių patogu pasiimti ilgesniam laikui į kelionę.

Lengvai prisitaiko prie skirtingų poreikių

Rinkoje esantys irigatoriai dažniausiai siūlo tik 3 purškimo režimus, tačiau WESMILE galima išsirinkti iš net 5 skirtingų režimų: švelnaus, vidutinio, stipraus, pulsuojančio ir režimo vaikams. Skirtingi režimai atitiks kiekvieno, burnos ertmės valymo, asmeninius poreikius. Todėl šis irigatorius tik ir jautrias dantenas turintiems žmonėms, taip pat ir tiems, kurie nori gilesnio tarpančių valymo.

Dar vienas privalumas, kuris ypač aktualus jeigu šeimoje yra mažųjų – švelnus purškimo režimas skirtas vaikų burnos higienai prižiūrėti.

Vienas stipriausių rinkoje!

WESMILE yra vienas stipriausių irigatorių rinkoje, kurio vandens slėgis siekia iki 150 PSI! Dauguma irigatorių rinkoje gali valyti tik 30-120 PSI slėgiu. Irigatorius turėdamas aukštą vandens slėgis yra veiksmingesnis ir gali efektyviau išvalyti likusias apanšas ir maisto likučius iš sunkiai pasiekiamų vietų: tarpdančiuose, po dantenomis, breketų sistemose ir ant plokštelių. 

Scroll to Top
Scroll to Top