fbpx
Tomas Tomaitis

Namų apyvokos daiktų ekspertas

Techniniai parametrai

Pritaikymas

Funkcijos

Komplektacija

1. Langų valymo robotas HESTER M2-PRO su efektyviausiu langų ir kitų paviršių valymu

HESTER M2-PRO

Langų valymo robotą galima įsigyti internetinėse svetainėse www.hester.lt ir www.premiumnamai.lt. Šiuo metu robotui taikoma nuolaida ir nemokamas pristatymas.

299,00

www.hester.lt

299,00

www.premiumnamai.lt

HESTER M2-PRO robotas išskirtinai gerai tvarkėsi tiek su įvairiais paviršiais, tiek su skirtingais nešvarumais. Kaip ir likę testuoti robotai, purvinesnius paviršius HESTER robotas turėjo valyti daugiau nei vieną kartą, tačiau finale susitvarkė net ir su stipriai įsisenėjusiais nešvarumais. Robotui nepavyko nušveisti “priskretusių” nešvarumų, tačiau su jais nesusitvarkė nei vienas robotas, todėl vertiname tik bendrą langų valymą.

Vandens purškimo režimas

Langų valymo robotas HESTER M2-PRO valo langus efektyviau dėl savo turimo vandens purškimo režimo. Vandens purškimo sistema dviem metaliniais purkštukais tolygiai paskirsto skystį, o mikropluošto šluostė lengvai nuvalo nešvarumus nuo lango. Vandens purškimo sistema padeda robotui išvalyti langus dar efektyviau ir greičiau nei daugelis kitų rinkoje esančių modelių.

Nors robotas neturi programėlės ir iš pirmo žvilgsnio tai pasirodytų trūkumas, tačiau po ilgesnių vertinimų nusprendėme, jog robotas, valdomas pulteliu, visgi yra pranešenis. Kadangi robotą valymo metu, kad ir minimaliai, tačiau reikia prižiūrėti, keisti šluostes, uždėti ant lango – programėlė nereikalinga. Taip pat drėgnomis rankomis valdyti robotą pulteliu pasirodė kur kas paprasčiau, nei valdyti telefonu. 

Roboto forma – kvadratinė, taip pat šluostės yra šiek tiek didesnės nei kitų konkurentai, o tai leidžia robotui pasiekti didesnį paviršiaus plotą, išvalyti greičiau paviršių ir pasiekti kraštus. Kadangi robotas maitinamas laidu, jis gerokai lengvesnis (vos 1.5kg), todėl jį kur kas patogiau ir lengviau transportuoti. Roboto viršuje patogi rankena ir įjungimo mygtukas šalia, kas leidžia patogiai ir lengvai įjungti robotą. Taip pat dar vienas didelis šio roboto privalumas lyginant su kitais modeliais – atlikęs valymo režimą, robotas grįš į savo pradinę poziciją ir nesustos nepasiekiamoje vietoje.

Roboto testavimas

Langų valymas iš lauko pusės

Roboto valymo efektyvumą testavome ant lauko langų, turinčių  įsisenėjusių nešvarumų ir įvairių dėmių. Norėdami išvalyti šiuos langus turėjome paleisti roboto programą bei pakeisti šluostes kelis kartus. Tai yra įprasta praktika valant purvinesnius paviršius su langų robotais.

Biuro stiklinių pertvarų valymas

Robotas efektyviai išvalė pirštų antspaudus, dulkes ir įvairius kitus nešvarumus. Robotas judėjo sklandžiai, apvažiavo visą plotą ir pabaigęs programą grįžo į pradinę vietą.

Privalumai

 Trūkumai

2. Langų valymo robotas HOBOT R3 - kompaktiškas dizainas

HOBOT R3

Langų valymo robotą galima įsigyti www.amazon.com.

3. Langų valymo robotas Ecovacs W1 Pro - sklandus judėjimas

HOBOT R3

Langų valymo robotą galima įsigyti www.amazon.com.

Scroll to Top
Scroll to Top