fbpx

HESTER M2-PRO

Paprastas valdymas

Valdyti robotą per išmanųjį telefoną gali pasirodyti patogu, tačiau realybėje tai nėra nei naudinga, nei reikalinga. Programėlė yra skirta įjungti įrenginį per atstumą, tačiau naudojant langų robotą, jis paprastai turi būti toje pačioje patalpoje, kad galėtume jį paruošti, nustatyti programą ir uždėti ant valomo paviršiaus, tad valdymas telefonu tampa tiesiog nepraktiškas, o susiejimas dažnai būna sudėtingas.

Hester M2-PRO yra valdomas pulteliu. Jo nereikia susieti su jokiu kitu įrenginiu, todėl valdymas tampa žymiai paprastesnis. Iš esmės užtenka kelių pagrindinių funkcijų visoms roboto programoms atlikti, todėl sudėtingas valdymas čia tikrai nereikalingas.

Švaresnis paviršius

Pastebėjome, kad robotai, kurių šluostės turi trumpesnius šerelius valo ne taip efektyviai. Hester M2-PRO šluostės su ilgesniais šereliais surenka daugiau purvo ir palieka langą švaresnį.

Išvalyti kampai ir kraštai

Kvadratinis užapvalintas Hester M2-PRO korpusas geriau pasiekia sunkiai prieinamas vietas, kampus bei kraštus ir nebraižo lango rėmo. Jis yra varomas guminėmis judėjimo pavaromis (ratukais), todėl lengvai “užlipa” iki pat lango viršaus.

Apvalūs robotai ne tik prasčiau išvalo langus ties jų kraštais, bet ir sunkiau įveikia visą lango paviršių, nes gali būti sudėtinga atitaikyti tinkamą šluostės drėgnumą: per daug ar per mažai sudrėkinus šluostes robotas nejuda taip, kaip numatyta, neužlipa į lango viršų. Dėl šios priežasties robotai su guminėmis judėjimo pavaromis turi didesnį pranašumą.

Inovatyvi sistema

Hester M2-PRO sistema suprogramuota taip, kad visas lango paviršius (nesvarbu, kokio dydžio) būtų nuvalytas, o baigęs darbą robotas grįžtų į pradinį tašką. Atrodytų, savaime suprantama funkcija, tačiau ne kiekvienas modelis tą gali. Kai kurie robotai pasilieka ten, kur pabaigia darbą, todėl kartais tenka juos nukelti nuo tolimiausio krašto arba baigia programa nenuvalę viso lango. Hester M2-PRO atnaujinta sistema užtikrina sklandų darbą ir roboto programos išpildymą iki pat galo.

Šis modelis sužavėjo savo funkcijų ir techninių savybių deriniu. Visus paviršius nuplovė labai švariai, netgi langų kampus ir kraštus. Daugkartinės roboto šluostės išsiskyrė iš kitų minkštumu, didele nešvarumų ir drėgmės absorbcija, ant prietaiso jos laikėsi tvirtai, nė karto nenuslydo. Roboto sensoriai identifikavo berėmių veidrodžių kraštus – nenuvažiavo nuo paviršiaus, o patikimai navigavo. Dirbo greitai ir tyliai, buvo lengva ir patogu jį valdyti pulteliu, nes nereikėjo susieti su telefonu, siųstis programėlių ir mokytis jomis naudotis. Baigęs darbą Hester M2-PRO visada grįždavo į pradžios tašką, todėl buvo lengva jį pasiekti. Roboto korpusas plonas, tilpo net po langų rankenomis – nelikdavo neišplautų plotų.

Išbandę Hester M2-PRO supratome, kokia svarbi funkcija yra automatinis skysčio purškimas – nereikia roboto periodiškai nuimti nuo valomo paviršiaus ir drėkinti šluosčių. Hester M2-PRO yra laidinis, tačiau prailgintuvo neprireikė nei vienam langui nuvalyti, nes maitinimo laidas net 5,5 m ilgio.

Scroll to Top
Scroll to Top